TOP 3 Bitcoin i Crypto News na dzisiaj: 03 lipca – Analiza XRP, BTC Miners See More Revenue, & ETH mówi, że TRX ma więcej wad

Analiza cen XRP, górnicy Bitcoin (BTC) widzą ‚termokap‘ wzrost do 17,5B dolarów, a współzałożyciel Ethereum (ETH) mówi, że Tron (TRX) ma 10 razy więcej problemów niż jego mózgowiec.

Dzień Niepodległości (4 lipca 2020) przypada w tym roku w sobotę. Dlatego też amerykańskie rynki finansowe zostały zamknięte w piątek.

Stephan Loerke, prezes Światowej Federacji Reklamodawców (WFA), uważa, że duża liczba dużych marek decydujących się na wyłączenie reklamy w mediach społecznościowych nie wróci, dopóki nie nastąpi prawdziwa zmiana. Według ostatniego badania przeprowadzonego wśród 58 firm, WFA stwierdziła, że 31% zdecydowało się wstrzymać lub prawdopodobnie wstrzymało się z reklamą w mediach społecznościowych. 41% powiedział, że były one niezdecydowane, a 29% było mało prawdopodobne lub nie planuje wstrzymać.

Badanie przychodzi jako kilka reklamodawców z Starbucks do Unilever ogłosiły w różnym stopniu do zatrzymania ich budżetów reklamowych w mediach społecznościowych, po kampanii #StopHateForProfit do bojkotu Facebooka na miesiąc lipiec.

Stany Zjednoczone wyruszyły w weekend 4 lipca z kilkoma paradami i pokazami sztucznych ogni, które zostały odwołane, a także zamknięciem barów i plaż. Władze służby zdrowia ostrzegają, że będzie to kluczowy test dla amerykańskiej samokontroli i może określić trajektorię pęczniejących epidemii COVID-19.

Ponieważ stany takie jak Arizona, Kalifornia, Floryda i Teksas zostały najbardziej dotknięte, gubernatorzy nakazali społeczeństwu nosić maski, a rodzinom świętować Dzień Niepodległości w domu.

Jeśli chodzi o wiadomości w sferze kryptońskiej, niektóre z nagłówków U.Today Crypto News zawierają analizę cen XRP, górnicy Bitcoin (BTC) widzą, że ich łączne przychody rosną do 17,5 miliarda dolarów, a wskaźnik haszu zbliża się do nowych rekordów, a współzałożyciel Ethereum (ETH) twierdzi, że Tron ma dziesięć razy więcej wad Ethereum (ETH).

Analiza cenowa XRP: Szanse na osiągnięcie 0,20$ tego lata
Wczoraj XRP nie był w stanie przebić się przez boczną górną granicę dwugodzinnego EMA55. Po południu, sprzedawcy byli w stanie zwiększyć presję i cofnęli parę XRP/USD do obszaru 0,172 dolarów.

Wykres XRP/USD według TradingView

Podczas azjatyckiej sesji handlowej, kupujący starali się skorygować sytuację, ale wolumen zakupów był poniżej średniego poziomu i nie byli w stanie wypchnąć pary XRP/USD ze średnią kroczącą EMA55. Dziś prawdopodobnie spadnie ona do poziomu wsparcia 0,17$.

Wykres XRP/USD przygotowany przez TradingView
Patrząc na wykres 4H, XRP zaczął rosnąć po dłuższej fazie konsolidacji. Moneta przebija się przez górną część kanału i jest wspierana przez pasma Bollingera. W tym konkretnym przypadku, poziom wsparcia, który XRP może osiągnąć to 0,1810$. Jedynym problemem jest niski wolumen obrotu XRP.

Wykres XRP/USD według TradingView
Patrząc na dzienne ramy czasowe, byki zyskały na sile, ale nie mają wystarczająco dużo siły, aby ożywić byk. Mimo, że wolumen handlu XRP nieznacznie spadł, kupujący nie przejęli inicjatywy. Najbardziej prawdopodobna prognoza cenowa to handel w żółtym zakresie, który wynosi od 0,1750 do 0,18$.

Bitcoin (BTC) Minerzy widzą wzrost całkowitych przychodów do $17.5B w miarę zbliżania się kursu Hash Rate do nowej wysokości.
Przychody Bitcoin’a z całorocznego wydobycia (tzw. „thermocap“) przekroczyły granicę 17,5B dolarów. Jest to zgodne z danymi Glassnode’a.

Po przekroczeniu kamienia milowego w wysokości 15B pod koniec 2019 roku, „termokap“ wzrósł w tym roku o blisko 16%.

Thermocap“ jest alternatywą kapitalizacji rynkowej, która została wprowadzona przez współzałożyciela Coin Metrics Nicka Cartera. Łączy on w sobie zasoby górnicze sieci, na które składają się nagrody blokowe i opłaty transakcyjne.

Po zmniejszeniu dotacji Bitcoin o 50% do 6,25 BTC na blok, przychody górników Bitcoin Evolution (BTC) zmniejszyły się o 23% do 281 mln dolarów w lipcu.

Opłaty za Bitcoin są również niższe o 85% od ich szczytu 20 maja, który wyniósł średnio 6,647 dolarów za transakcję. Stanowiło to tylko 4% tej sumy.

Chociaż może to zabrzmieć jak zła wiadomość dla Bitcoina (BTC), jego haszyszowa stawka jest teraz w pełni odzyskana po 33% spadku, który nastąpił po majowej redukcji nagród.

Oczekuje się, że trudność Bitcoinu wzrośnie o 4% w ciągu około 10 dni, co utrudni górnikom BTC osiąganie przychodów, chyba że BTC znacznie wzrośnie.

Współzałożyciel Ethereum (ETH) mówi, że Tron (TRX) ma 10 razy więcej problemów

W innym serwisie Twitterstorm, współzałożyciel Ethereum (ETH) Vitalik Buterin powiedział, że Tron (TRX) ma dziesięć razy więcej wad niż jego mózgowiec.

Buterin dodał dalej, że krypto waluta, którą oskarżył o kopiowanie białej księgi Ethereum, jest oglądana przez maksymalistów Bitcoin (BTC) w „odległym szalonym wuju“.

Jak już wcześniej informowano o U.Today, najwybitniejsi entuzjaści Bitcoinów (BTC) zawarli mało prawdopodobny sojusz z prezesem Trona Justinem Sunem w lutym. Tron dostał nawet Twitter emoji przed Ethereum, który sprawił, że Reckless założyciel VR Udi Wertheimer pokazać swoją miłość do żetonu. To zapoczątkowało kolejną debatę z Buterinem.

W innym tweecie, Buterin użył również dość niezgrabnego historycznego porównania, które podniosło kilka brwi.

Próbując wyjaśnić „Tron-stanning“, Buterin porównał artykuł napisany przez pseudonimowego psychiatrę Scotta Alexandra z Paktem Trójstronnym (Paktem Berlińskim) podpisanym przez Niemcy, Włochy i Japonię podczas II wojny światowej.

Autor stwierdził, że grupy pozagrupowe mogą stać się grupami wewnętrznymi, gdy jest to wygodne, co Buterin wykorzystał jako swój argument.